Team Service en Informatie

Team Service en Informatie zorgt binnen de organisatie voor de financiele zaken en het office management.

Theo Groenendijk | Manager team Service en Informatie, lid MT

Verantwoordelijk voor de aansturing van team Service en Informatie en financieel verantwoordelijke voor Bionext

groenendijk@bionext.nl

Chantal van de Haar | Office Manager Bionext en Stichting EKO, team Service en Informatie

Verzorgt het secretariaat van Stichting EKO-keurmerk, zoals ledenadministratie, correspondentie en ondersteuning van accountmanagers en certificeerders.

info@eko-keurmerk.nl

Tamara Hop | Office Manager

Verantwoordelijk voor ondersteunende, administratieve en organisatorische werkzaamheden binnen Bionext.

hop@bionext.nl / info@bionext.nl

Paula Lagerweij-Beekman | Medewerker Financiële Administratie

Verzorgt de financiële administratie.

lagerweij@bionext.nl / administratie@bionext.nl

Riana Snel | Office Manager, team Service en Informatie

Verantwoordelijk voor ondersteunende, administratieve en organisatorische werkzaamheden binnen Bionext.

snel@bionext.nl / info@bionext.nl

Ilse Blauw | Office Manager Biohuis

Verantwoordelijk voor de administratie, nieuwsbrieven en verdere ondersteuning van Vereniging BioHuis.

blauw@bionext.nl